Siófok KC U22 - Tungsram SE
43-23 (18-10)

Siófok, 2023. április 29.
Vezette: Snóbli Balázs, Snóbli Gyula

Tungsram SE: Dudora N. – Csivre V. 3, Balogh B. 2, Kovarszki B. 8., Kovács B. 5/2, Szmodics V., Szmodics D. 1 Csere: Tóth V. (kapus), Szmerk L. 2, Ács G. 1, Andor N., , Hári H. 1, Kálovics E.
Edző: Baranyai Zsolt.

Az 5. helyezett Siófok otthonában teljes csapattal is nehéz mérkőzés várt volna ránk, de házi gólkirályunk Krenner Fanni hiányában a tisztes helytállásban reménykedhettünk. Az első bő 20 percben jól tartottuk magunkat, de aztán a közel 10 percen át tartó gólcsendünk végén már 10 gólos hátrányban voltunk.

A hazai fiatalok a mérkőzés hátralévő részében sem vettek vissza a tempóból és megérdemelt nagy arányú győzelmet arattak csapatunk ellen.

Baranyai Zsolt vezetőedző: Próbáltuk lassítani az ellenfél tempóját, hiszen tudtuk, hogy nagy sebességgel kézilabdáznak. 25 percig rendben is voltunk, utána a visszarendeződést nem tudtuk megoldani. Óriási volt a két csapat között a fizikai különbség, amit nem tudtunk kompenzálni semmivel. Itt nem volt esélyünk a pontszerzésre, de az utolsó fordulóban szeretnénk egy szoros mérkőzést játszani.

A lányoknak már csak egy mérkőzése van hátra a bajnokságból. Az utolsó mérkőzésre május 13-án 15:00 órakor kerül sor.
A Tungsram Spotcsarnokban a Gárdony csapat lesz az ellenfél.