Kiskőrösi KSK - TUNGSRAM SE
30:37  (14:19)

Kiskőrös, 2023. április 15., 150 néző.
Vezette: Serfőző K., Serfőző R.

TUNGSRAM SE: Márfi M. – Sass G., Kovacsics F. 2, Balogh P. 2, Hári K. 8, Bognár P. 2, Csordás M. 3, Csere: Szabó G. 8/1, Vadász M. 7, Péter B. 1, Füstös A. 4, Szabó M. (kapus)
Edző: Csalló Ádám.

Listavezetőkét nem is lehetett más célunk a sereghajtó otthonában, mint a 2 pont begyűjtése. Az első 20 perc nem azt a játékot hozta, amit vártunk.
A hazaik megleptek minket, és folyamatosan futottunk az eredmény után.

A 20. percben vettük át először a vezetést, de innen már nem engedtük ki a kezünkből. A félidő utolsó 10 percében lépésről-lépésre növelve a különbséget, a szünetre megnyugtató 5 gólos előnnyel mehettünk. A második félidőben folyamatosan 6-7 gólos volt a vezetésünk. A héten betegséggel bajlódó Csordás Marcell gólszerző szerepét többen is átvették, Hári Kristóf és Szabó Gergely is 8 gólig jutott, de Vadász Márton is 7 gólt szerzett. Az utolsó 10 percben zsinórban 5 gólt szerezve már 10 gól is volt a különbség, végül magabiztos 7 gólos győzelmet arattunk

Csalló Ádám vezetőedző:
Nem kezdtük jól a mérkőzést, az első félidő végére találtuk meg magunkat. A kapott gólok száma nagyon sok. a hátralévő fordulókra jobb játékot kell mutatnunk.
Szombaton az a Kalocsa lesz hazai pályán, a Tungsram csarnokban az ellenfelünk, akivel ősszel döntetlent játszottunk idegenben.