MK Pelikán Siklós KC - TUNGSRAM SE

25:33  (13:21)

Siklós, 80 néző.  Vezette: Herceg, Piller

TUNGSRAM SE:
Szabó M. – Sass G. 2, Kovacsics F. 6, Balogh P., Hári K. 3/1, Bognár P. 5, Csordás M. 10/2, Csere: Szabó G. 4/1, Vadász M. 1, Péter B. 1, Füstös A. 1, Márfi M. (kapus), Szólák D. (kapus).

Edző: Csalló Ádám.

Előzetesen abban reménykedtünk, hogy egy jó mérkőzéskezdéssel megalapozhatjuk a találkozót, és a játék menete nem is alakulhatott volna jobban. Aki esetleg 10 percet késett a mérkőzésről, az csak egyetlen hazai találatról maradt le, ezzel szemben mi 7 gólt is lőttünk, így gyakorlatilag az első félidő felében el is dőlt a mérkőzés a javunkra. A hazai csapat némiképpen rendezte sorait, de ez „csak” arra volt elegendő, hogy a különbség ne növekedjen jelentősen. Így is volt olyan periódusa a mérkőzésnek, amikor már több, mint 10 gól volt az előnyünk, és a végére is megmaradt 8 gól. Pozitív történés, hogy a sérülésből lábadozó Füstös Attila is pályára lépett és a kisebb sérülésekkel bajlódó játékosainknak volt lehetősége pihenni is a mérkőzés folyamán.

Csalló Ádám vezetőedzőnk rövid értékelése:
Nagyon jól kezdtük a meccset, 7-0 volt az állás a 8. percben. Nagyjából ezt a különbséget sikerült tartanunk a mérkőzés végéig. Készülünk a nagyon fontos következő fordulóra.

Szombaton igazi rangadó következik, amikor is a 2. helyezett Hőgyész csapatát látjuk vendégül.