44:36 (22:18)

Nagykanizsa – Kanizsa Aréna, 50 néző.
Jv.: Szászfai Csaba, Tasnádi László

TUNGSRAM SE:
Szabó M. – Sass G. 5, Kovacsics F. 4/1, Balogh P. 1, Hári K. 4, Bognár P. 5, Csordás M. 13/2, Csere: Szabó G. 9/1, , Vadász M. 3, Péter B., Füstös A., Márfi M. (kapus).
Edző: Csalló Ádám.

Bár neveztük a mérkőzésre, de úgy készültünk, hogy a NEKA ellen szerzett sérülésből lábadozó Füstös Attilát, Csalló Ádám nem tudja bevetni a mérkőzésen. Azt, hogy milyen meccsre lehetett számítani, rögtön az első periódusban megtapasztalhatta a közönség, hiszen már a 10. percben 10-6 volt az eredmény. A különbség az első 30 percben öt és hat gól között változott, a 22-18-as félidei eredmény a játékrész utolsó másodperceiben egy üres kapus atádi góllal alakult ki. A csapatok támadójátéka a fordulás után is intenzív volt, hamarosan tízre növeltük a különbséget, amivel lényegében eldőlt a két pont sorsa. 40-27-et követően némileg visszavettünk a tempóból, és a vendégeink elsősorban Bazsó Péter vezérletével faragott néhány gólt a nagy különbségből. A végén nyolcgólos győzelmet mutatott az eredményjelző.

Csalló Ádám vezetőedzőnk értékelése: Sok gólt kaptunk, azzal nem vagyunk elégedettek. Viszont nyertünk, az a legfontosabb és nem sérült meg senki szerencsére, úgyhogy dolgozunk tovább és a következő mérkőzésekre készülünk. A mérkőzésen Sass Gergő és Bognár Patrik egyaránt 5 gólt szerzett, Szabó Gergely 9-szer, házigólkirályjelöltünk Csordás Marcell pedig 13-szor zörgette meg az ellenfél hálóját.

Szabó Gergely így értékelt:
Szerintem a mérkőzést jól kezdtük, jó ütemben haladtak a támadásbeli dolgaink. A védekezésben voltak problémáink, közel engedtük őket, párszor át tudtunk lőni. Párszor nem futottunk vissza, de azon kívül mivel nagyon könnyen szereztünk sok gólt, ezért elég sima mérkőzés lett a vége.

Továbbra is vezetjük egy ponttal a tabellát.